dokonalý darček pre ženu

šatka z hodvábu prírodného

Sú darčeky, ktoré napriek svojej jednoduchosti  potešia každú ženu, bez ohľadu na vek či záujmy.

ak ešte váhaš čo kúpiť svojej milovanej okrem vianočných ponožiek, tak sme si pre teba pripravili pár tipov, ktoré určite potešia každú ženu.  
Každá žena chce byť krásna.
 
 

Vianočný darček pre manželku, priateľku, snúbenicu

Nevieš sa vyznať v obrovskom množstve fľaštičiek, krémikov či olejčekov. Ale aj tak vieš, že jej vždy zasvietia očká pri každom novom kozmetickom produkte.  
 
Hodvábna maska, tieto čarovné ingrediencie udrží na jej tváričke aj počas noci a ona sa bude každé ráno zobúdzať krajšia a oddýchnutejšia. Mať vedľa seba krásnu a spokojnú ženu je na nezaplatenie. 🙂
Zaručený tip, ako stúpnete v jej očiach, je hodvábna obliečka. Tento luxusný doplnok spálne sa bude starať počas noci nielen o jej pleť, ale aj vlasy. Jej lesklý hodvábny povrch určite zaujme nejednú ženu, už len zabalená v krabičke vyzerá ako veľmi hodnotný darček.

 

hodvabna maska na spanie
gumička z hodvábu

darček pre ženu s dlhými vlasmi

Gumička do vlasov je určite niečo čo používa každý deň. Kupovať obyčajnú gumičku v drogérii ju neohúri, ale gumička z hodvábu, nielen dobre vyzerá, ale sa aj stará o jej vlasy počas celého dňa.
A akú farbu a veľkosť zvoliť?
Na jemné vlasy odporúčame malé veľkosti ako S-M a na dlhé  vlasy odporúčame skôr veľkosť L, ktorá v jej vlasoch krásne vynikne a bude pôsobiť ako šperk.
A nesmieme zabudnúť na naše špeciálne Vianočné gumičky, ktoré majú v sebe viac hodvábu ako dávame bežne a sú luxusným doplnkom do rôznych typov účesov, či už počas Vianoc alebo ich vie žena využiť aj počas špeciálnych udalostí.
Lau Mania

Pamätajte, že obsah darčekovej krabičky je rovnako dôležitý ako… samotné balenie. Buďte kreatívni a dajte svojim darčekom osobný nádych.

Ak kreatívne balenie darčekov počas Vianočného dňa, nie je vaša šálka kávy, darček zabalíme za vás.
Stačí nám len napísať do poznámky, pri poslednom kroku objednávky: darček.
 
Ak by ste potrebovali špeciálne rozmery obliečok alebo s čímkoľvek poradiť, neváhaj nám napísať na info@lau.sk .
S láskou
Veronika