Omladzujúci spánok na hodvábe

spanok na hodvabe

Spánok na hodvábe pomáha

riešiť zdravotné problémy,  zachovávať našu krásu,  učí nás relaxovať,  stará sa o naše pohodlie a príjemný spánok. 

Hodváb spomaľuje starnutie

Hodvábna maska na spanie z morušového hodvábu výrazne zvyšuje efekty hydratačných krémov, tým že všetky účinné látky pomáha udržiavať vo vnútri pokožky,
  • eliminuje ranné opuchy
  • začervenanie oči 
  • kruhy pod očami.
  • chráni oči pred vplyvom vonkajších alergénov
  • eliminuje ranné podráždenie očí
  • pomáha očiam účinne oddýchnuť a zregenerovať počas noci
Maska na spanie
spomaluje starnutie

vyspite sa do krásy

Vďaka prirodzene sa vyskytujúcim zložkám obsiahnutých v hodvábe sa metabolizmus pokožky zrýchľuje. Znamená to, že bunky sa regenerujú rýchlejšie. Ak používate hodvábne produkty pravidelne, môže to výrazne zlepšiť stav pokožky a spomaliť starnutie. Je to ako nočný krém, ktorý si dávate pred spaním na pleť.
Maska na spanie

Bavlna odvádza vlhkosť od pokožky, polyester (hlavne ten lacnejší) zase pokožke bráni dýchať a môže upchávať póry. Hodváb dokáže vlhkosť, ktorá je potrebná na udržanie mladistvej a žiarivej pokožky, udržať v pleti.

Aj hodvábne obliečky na vankúš sú vyrobené z prírodného materiálu, ktorý obsahuje prírodné bielkoviny a esenciálne aminokyseliny. Takmer ako zázrakom dokáže presvedčiť náš nervový systém, aby sa uvoľnil. Aj preto nám pomáha vyhladiť vrásky a uvoľniť napätie v pleti. 

Aj keď hodváb nemusí byť najdostupnejšia voľba, poskytuje najväčšiu protihodnotu. A prečo by ste vlastne mali otáľať a neinvestovať do svojho pohodlia a zdravia? Veď posteľné obliečky používate každý deň niekoľko hodín. Nemusíte si predsa rezervovať luxusný hotel, aby ste sa ráno cítili fantasticky. Z lásky k sebe, k svojej pleti a k svojim vlasom si doprajte    hodvábne obliečky na vankúš   a rozmaznávajte svoju pokožku.

spanok na hodvabe