Veľkosti

hodvábnych gumičiek

Hodvabna gumička

Prečo práve hodváb?

Vedela si, že častým používaním obyčajnej gumičky, svoje vlasy namáhaš a oslabuješ? Najčastejším prejavom je vylámaný pás vlasov v strede hlavy.

Keďže vieme, že nosenie gumičiek je veľmi pohodlné a občas nevyhnutné, vytvorili sme hodvábne gumičky LAU.

Komunikovali a skúšali sme rôzne materiály s kaderníkmi a krajčírkami, až kým sme neobjavili správny hodváb, dostatočne jemný ale napriek tomu pevný, vlasy po ňom jemne kĺžu a nelámu sa.  

Tajomstvo tohto luxusného materiálu je známe už po stáročia. Pravý morušový hodváb je zmes proteínu, vody a aminokyselín (veľmi podobné zloženie majú ľudské vlasy). Používaním hodvábu v podobe vlasových doplnkov zabezpečíte, že sa vaše vlasy budú menej namáhať a dokonca samotný hodváb chráni vaše vlasy aj pred nežiaducim vysušením a štiepením.

hodvabna gumicka
Hodvábna gumička

Gumičky ktoré používate na svoje vlasy by nemali spôsobovať bolesť! Čim viac Vas „bolia“ Vaše vlasy po rozpustení copu, tým horšiu gumičku nosíte a tým rýchlejšie Vám zatuhuje Vaša pokožka na hlave!

Naše hodvábne gumičky sme vyrobili v troch rozdielnych veľkostiach.

Copyright Peter Brichta 2021 :: www.pbphoto.sk ::

S/small/– najmenšia a najtenšia gumička s priemerom 6 cm a so šírkou 1,5cm. Vhodná pre každú ženu s jemnými vlasmi, taktiež je vhodná na šport na vlasoch pôsobí jemne, ale vlasy drží pevne.

 

M/medium/ – stredná gumička s priemerom 7,5 cm a so šírkou 3,5cm, ma vo vnútri plochú, širokú gumičku. Krásne drží aj vysoko vyčesaný cop. Slúži ako jemný luxusný doplnok vo vlasoch aj na ruke.

Copyright Peter Brichta 2021 :: www.pbphoto.sk ::
Hodvábna gumička

L/large/ – veľká gumička s priemerom 13,5 cm a šírkou 6 cm, je vo vlasoch neprehliadnuteľná. Vo vnútri sa nachádza široká pevná guma, ktorá udrží aj vysoký cop, bez poškodenia vlasov.

 

Náš hodváb je vyrábaný podľa náročných štandardov (výroba produktov podlieha certifikátu OEKO-TEX STANDARD 100). Hodváb bol počas minulého roku neustále vyvíjaný a zdokonaľovaný,  aby poskytoval dokonalú kombináciu lesku, hrúbky, mäkkosti a trvanlivosti. Používame najkvalitnejšie morušové hodvábne vlákno (6A) s hrúbkou 22 momme a presadzujeme používanie netoxických farbív. 

hodvábna gumicka