Zlaďte sa so svojím chlpáčom

šatka pre psíka

Svet módy neobchádza ani naších psíkov. Chceš aby sa tvoj havko odlíšil od ostatných, ale zároveň každý vedel, že ste nerozlučná dvojica? 

Pre chlpáčov sme vyrobili šatky z hodvábneho saténu, ktoré budú príjemní aj k najcitlivejšej pokožke a ty si môžeš zakúpiť gumičku v rovnakej farbe. 

Rovnako ako sa gumička bude počas nosenia starať o tvoje vlasy aby boli zdravé a nelámali sa, tak sa šatka bude starať o krásnu srsť chlpáča. Príjemný, lesklý materiál bude po krku len jemne kĺzať a on si ani nevšimne, že niečo na krku má. 

 

Naše klasické trojrohé šatky pre psov sú okrem roztomilej ozdoby dobrým prostriedkom na fyzickú ochranu psíka pred nežiaducimi kliešťami a blchami.

 
::: www.pbphoto.sk :::

Hodia sa do mesta, lesa na túru alebo len keď sa chcete zladiť so svojim štvornohým chlpáčom. Šatka je precízne ušitá tak, aby si ju v prípade zašpinenia, vedela použiť aj obojstranne. 

Môžete ňou či už prekryť obojok, uviazať ju pod obojkom, alebo len tak nabok, možnosti je viac, výber necháme na Vás. Dôležité je však vybrať správnu veľkosť. Pomôže Vám náš kratučký návod, ktorý nájdete pod záložkou „Veľkosti“.

 

VÝBER VEĽKOSTI

Zvoliť správnu veľkosť šatky pre Vášho psíka nie je žiadna veda, potrebujete len správne zmerať obvod jeho krku. Úplne ideálne je použiť krajčírsky meter, ale dobre Vám poslúži aj kúsok špagátu a pravítko. K hodnote obvodu krku pripočítajte ešte ďalších 20 cm, ktoré predstavujú okraje šatky, potrebné na uviazanie uzla.

PRÍKLAD:

Máte doma psíka plemena Jack Russel. Jeho obvod krku je 30 cm. Ak k tejto hodnote prirátate 10 cm, dostanete výslednú dĺžku 40 cm. To znamená, že pre Vášho psíka je vhodná šatka s celkovou dĺžkou väčšou ako 40 cm.

V prípade nejasností pri výbere správnej veľkosti nás prosím neváhajte kontaktovať. Radi Vám s výberom pomôžeme.

::: www.pbphoto.sk :::